Bezprzewodowe ładowarki podblatowe – praktyczne akcesoria do domu i biura

Chyba nikt z nas nie lubi, gdy w jego otoczeniu znajduje się plątanina kabli przeznaczonych do zasilania różnych urządzeń. Staje się to problematyczne zwłaszcza w biurze, w którym pracuje kilka osób jednocześnie i wszystkie korzystają z różnych sprzętów. Dlatego warto zdecydować się na zastosowanie ładowarek USB nablatowych lub podblatowych, które pomagają zachować estetykę otoczenia oraz zwiększają jego funkcjonalność. Takie rozwiązanie ma wpływ również na poziom bezpieczeństwa miejsca pracy – w końcu wypadki wynikające z potknięcia się o leżący kabel nie należą do rzadkości.

Do nowoczesnych i bardzo praktycznych rozwiązań należą zwłaszcza ładowarki indukcyjne pod blat. Są to modele, które pozwalają naładować urządzenie bez konieczności fizycznego podłączania go do ładowarki. Pozwala to nie tylko ograniczyć ilość przewodów w otoczeniu, ale też zwiększa wygodę korzystania ze sprzętu elektronicznego podczas jego ładowania.

LOCKER S.C. – oferujemy najlepsze ładowarki USB nablatowe i podblatowe

W sklepie LOCKER S.C. zebraliśmy najlepsze i najnowocześniejsze ładowarki USB nablatowe i podblatowe. Są wśród nich urządzenia pochodzące od najbardziej cenionych producentów. Oferowane przez nas modele odznaczają się wysokim stopniem bezpieczeństwa i niezawodnością. Wszystkich naszych klientów zachęcamy do wypróbowania tych praktycznych rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna z gniazdem USB

    Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna z gniazdem USB

    152.09 
  • Ładowarka bezprzewodowa podblatowa z zasilaczem GTV

    Ładowarka bezprzewodowa podblatowa z zasilaczem GTV

    138.49