Podstawki pod komputer na kółkach – praktyczne rozwiązanie do Twojego miejsca pracy

Podstawki pod komputer na kółkach można nabyć za zaledwie kilkadziesiąt złotych. Należą one do bardzo praktycznych akcesoriów, które doskonale sprawdzą się w większości biur. Tego typu podstawka pozwala łatwo i wygodnie przemieścić komputer w dowolne miejsce, w którym jest akurat potrzebny. Kółka, w które została wyposażona podstawka, ograniczają konieczność dźwigania urządzenia, a co za tym idzie – odciążają kręgosłup.

Wózki komputerowe są przyjazne nie tylko dla użytkowników, lecz także dla samych urządzeń. Korzystanie z nich ogranicza ryzyko uszkodzenia komputera. Podstawka chroni boki i spód urządzenia przed zarysowaniami oraz minimalizuje ryzyko, że zostanie ono upuszczone. Warto wiedzieć, że wózki zostały wyposażone w hamulec i regulację, dzięki czemu można dopasować je do różnych modeli komputerów. Ponadto wykonano je z bardzo solidnego i odpornego na uszkodzenia materiału. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwoli na dobranie modelu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.

Szuflady wysuwane pod klawiaturę – gwarancja wygody podczas codziennej pracy

Oprócz wózków komputerowych w ofercie posiadamy również inne akcesoria biurowe, do których należą na przykład wygodne i praktyczne szuflady wysuwane pod klawiaturę. Coraz większa liczba osób spędza przy komputerze wiele godzin dziennie. Taki rodzaj pracy po dłuższym czasie niesie za sobą różne konsekwencje, do których należą na przykład bóle kręgosłupa i ogólne problemy z układem ruchowym. Ryzyko ich wystąpienia można zminimalizować poprzez zachowanie odpowiedniej postawy – a to ułatwiają właśnie dostępne w naszej ofercie podstawki. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z tego udogodnienia, zachęcamy Cię, abyś to zmienił.

Szuflady wysuwane pod klawiaturę przeznaczone są do zamocowania do blatu – posiadają odpowiednie zaczepy. Istnieje możliwość regulacji ich wysokości. Półki zostały wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są modele przeznaczone na samą klawiaturę, a także na klawiaturę i myszkę. W naszym sklepie możesz nabyć to praktyczne akcesorium w bardzo przystępnej cenie – dlatego koniecznie je wypróbuj.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Biurkowy obrotowy uchwyt ramię do monitora 13-32"

  Biurkowy obrotowy uchwyt ramię do monitora 13-32″

  175.79 
 • Wózek podstawka pod komputer stojak kółka szary

  Wózek podstawka pod komputer stojak kółka szary

  39.80 
 • Wózek podstawka pod komputer stojak kółka czarny

  Wózek podstawka pod komputer stojak kółka czarny

  39.80 
 • Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę Czarna GTV

  Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę Czarna GTV

  38.50 
 • Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę Szara GTV

  Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę Szara GTV

  33.39 
 • Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę i myszkę Szara GTV

  Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę oraz myszkę Szara GTV

  67.50 
 • Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę i myszkę Czarna GTV

  Szuflada Półka wysuwana pod klawiaturę oraz myszkę Czarna GTV

  67.50