Zestawy montażowe — doskonały wybór

W naszym sklepie stawiamy tylko na najlepsze akcesoria, które pozwolą w stworzeniu mebla oraz bardzo funkcjonalnej przestrzeni w Twoim mieszkaniu. Oferowane przez nas zestawy montażowe są wyprodukowane przez polską renomowaną firmę Marcopol, która oferuje wysokiej jakości produkt z najlepszych materiałów. W każdym z dostępnych zestawów firmy Marcopol znajdziesz wytrzymałe wiertło różnej grubości oraz kilkaset sztuk niezawodnych konfirmatów, które wkręca się w płytę MDF, drewno lub płyty wiórowe.

Oferowane przez nas zestawy montażowe marki Marcopol są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i w kilku wariantach. Dostępne są dwa rodzaje wierteł o grubości 6,4 mm lub 7 mm, które są dołączane z zestawem wytrzymałych konfirmatów w liczbie 1000, 200 lub 100 sztuk. Wiertła i konfirmaty Marcopol są nie tylko atestowane, ale wykonane z wysokiej jakości stali z ocynkiem. Gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony ze swojego nowego zestawu montażowego i z pewnością polecisz je także swoimi kolegom majsterkowiczom, którzy również potrzebują najlepszych narzędzi do pracy.

Zestawy montażowe — atrakcyjne ceny

Solidne i wysokiej klasy zestawy montażowe możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy, że znajdujące się w naszej ofercie zestawy od Marcopol są wykonane nie tylko z wysokiej jakości materiałów, ale także doskonale poradzą sobie z płytami drewnianymi, wiórowymi oraz MDF. Zestawy montażowe to obowiązkowa pozycja u każdego majsterkowicza, który lubi samodzielnie składać oraz tworzyć własne meble. Dotychczasowi klienci, którzy zamówili zestawy montażowe, są zadowoleni nie tylko z jakości, ale także z bardzo atrakcyjnej ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na nowoczesne i trwałe akcesoria meblowe, które znacznie ułatwią codzienne życie. Dostępne u nas zestawy montażowe można zamówić już teraz i zostaną wysłane kurierem pod wskazany adres, a mieszkańcy Białegostoku i okolic mogą skorzystać z naszego oficjalnego punktu odbioru zamówień. W przypadku dodatkowych pytań lub jeśli potrzebujesz porady technicznej, to skontaktuj się z nami telefonicznie albo za pomocą maila. Doskonale orientujemy się w naszej bogatej ofercie i z chęcią udzielimy kilku ważnych porad na temat akcesoriów meblowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 7.0mm do konfirmatów + 1000szt. konfirmaty 7.0x50mm – Zestaw

  205.75 
 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 7.0mm do konfirmatów + 200szt. konfirmaty 7.0x50mm – Zestaw

  54.75 
 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 7.0mm do konfirmatów + 100szt. konfirmaty 7.0x50mm – Zestaw

  35.25 
 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 6.4mm do konfirmatów + 1000szt. konfirmaty 6.4x50mm – Zestaw

  171.75 
 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 6.4mm do konfirmatów + 200szt. konfirmaty 6.4x50mm – Zestaw

  48.15 
 • Wiertło do konfirmatów + konfirmaty Zestaw

  Wiertło 6.4mm do konfirmatów + 100szt. konfirmaty 6.4x50mm – Zestaw

  31.95