Lampy z czujnikiem ruchu

Automatyczne oświetlenie to bardzo dobre rozwiązanie. Nie tylko w przypadku lamp wewnętrznych, ale również zewnętrznych. Czujniki ruchu są gwarancją bezpieczeństwa. W szczególności jest to ważne w takich miejscach jak magazyny, sklepy czy parkingi. Poruszając się po nich wieczorem, nie odczuwa się dyskomfortu z powodu braku światła. Ważną zaletą lamp z czujnikiem ruchu jest duża oszczędność. Światło uruchamia się w momencie, gdy ktoś znajduje się w pobliżu. Montaż lampy z czujnikiem ruchu zewnętrznej jest bardzo łatwy i intuicyjny.

W ofercie LOCKER S.C znajdują się lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Wykonane są one z wysokogatunkowych materiałów — stopu aluminium i szkła hartowanego. Takie zestawienie sprawia, że lampa jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Mają one wbudowane diody LED, które gwarantują sporą oszczędność. Lampy z czujnikiem ruchu cechują się szczelnością IP 65. To oznacza, że można ją stosować na zewnątrz, gdzie temperatury sięgają od -15 do +35 stopni. Sprawdź już dziś tę kategorię — zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort po zmierzchu.

Zalety lamp na czujnik ruchu

 • Wygoda — to z pewnością największa zaleta, którą wyróżniają się lampy z czujnikiem ruchu. Stosując je na parkingu przy domu czy magazynie, można zapomnieć o dyskomforcie, który towarzyszy przy braku oświetlenia. Ponadto znikają obawy, że zahaczymy o elementy znajdujące się na posesji.
 • Poczucie bezpieczeństwa — to cecha, która jest niezwykle ważna. Wspomniano już o niej kilkakrotnie, gdyż jest bardzo ważna dla każdego z nas. W szczególności doceniona zostanie przez osoby mieszkające w domu. Lampa z czujnikiem ruchu pozwoli na szybkie poruszanie się po ogrodzie.
 • Energooszczędność — na rynku można znaleźć lampy z czujnikiem ruchu z diodami LED. W takim przypadku oszczędności wzrastają dwukrotnie.

Wybierając lampę z czujnikiem ruchu, nie podejmuj decyzji pochopnie. To od oświetlenia uzależnione jest Twoje bezpieczeństwo. Jeśli nie masz pojęcia, na jaką lampę się zdecydować — odwiedź nasz sklep internetowy LOCKER S.C. Znajduje się tutaj nie tylko szeroki wybór lamp, ale również oferujemy klientom profesjonalną pomoc ekspertów.

Lampy z czujnikiem zmierzchu i ruchu

Na rynku dostępne są również lampy z czujnikiem zmierzchu. Stanowią one osobną kategorię oświetlenia. Wybierając takie oświetlenie możesz mieć pewność, że jej uruchomienie nastąpi, gdy zapadnie zmrok. W momencie, gdy lampa wykryje światło dzienne, automatycznie się wyłączy. To bardzo wygodne oświetlenie, na które decyduje się coraz więcej osób.

Na rynku znaleźć można również lampy z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Warto też wspomnieć o tym, że producenci oferują też lampy 12 V z czujnikiem ruchu — cieszą się one dużym zainteresowaniem. Tylko od Ciebie zależy, która z tych opcji spełni Twoje wymagania!

Lampy z czujnikiem ruchu — Ty decydujesz, kiedy jest Ci potrzebne światło!

Lampa z czujnikiem ruchu to świetne rozwiązanie, jeśli często wracasz po zmroku. Nie musisz się martwić znowu o to, czy na Twojej posesji nie ma obcych osób — zbliżając się do domu, światło uruchamia się automatycznie. Jeśli już masz zaprojektowaną i wykonaną instalację i montaż klasycznej lampy z czujnikiem jest niemożliwy — nic się nie stało! Dostępne są na rynku lampy do kontaktu z czujnikiem ruchu! Stworzone są one dla osób, które po przeprowadzonym remoncie zmieniają zdanie na temat oświetlenia. Już dziś pomyśl o swoim komforcie i bezpieczeństwie — wybierz lampy z czujnikiem ruchu lub zmierzchu.

Oświetlenie domu — wybierz lampy z czujnikiem ruchu

Oświetlenie zewnętrzne wokół domu tuż po zmierzchu zwiększa bezpieczeństwo — nie trzeba obawiać się o to, że potkniemy się o schody czy elementy architektury ogrodowej. Od wielu lat rosnącą wciąż popularnością cieszą się lampy z czujnikiem ruchu. Na rynku można znaleźć wiele modeli, dzięki czemu dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb nie będzie trudnym wyzwaniem.

Zastanawiasz się właśnie nad wymianą oświetlenia zewnętrznego? Coraz częściej rozważasz zakup lamp z czujnikiem ruchu? To bardzo dobry pomysł! Nie jest to zakup, który obciąża budżet domowy, a gwarantuje wysoki komfort bezpieczeństwa. Oferta naszego sklepu internetowego LOCKER S.C obejmuje lampy z czujnikiem ruchu, które poza wysoką jakością wykonania, prezentują się nowocześnie. Dostępne są w kolorze czarnym — jest to barwa uniwersalna, a więc idealnie będzie pasować do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Co więcej, nasze lampy mają wysoki współczynnik oddawania barw, co zapewnia żywe kolory! Sprawdź wszystkie nasze propozycje — w przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Halogen Lampa Naświetlacz LED 50W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  Halogen Lampa Naświetlacz LED 50W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  74.19 
 • Halogen Lampa Naświetlacz LED 30W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  Halogen Lampa Naświetlacz LED 30W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  63.59 
 • Halogen Lampa Naświetlacz LED 20W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  Halogen Lampa Naświetlacz LED 20W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  47.49 
 • Halogen Lampa Naświetlacz LED 10W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  Halogen Lampa Naświetlacz LED 10W biały neutralny z czujnikiem ruchu

  46.59