Aventos HK-XS Blum to łatwy w montażu system

Dostępny w naszej ofercie system Blum Aventos HK-XS to dobra cena i wysoka jakość wykonania. Każdy z oferowanych kompletów w LOCKER S.C. jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują nie tylko szybką, cichą i bezproblemową pracę frontów. To także obietnica stabilnej szafki wiszącej w kuchni, której front będzie działał bezawaryjnie przez bardzo długie lata i w razie potrzeby zawsze można regulować jego pracę przy pomocy jednego wkrętaka. Aventos HK-XS Blum to wysokiej jakości systemy do szafek, który możesz zamówić już teraz w atrakcyjnie niskiej cenie.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz pełen zestaw komponentów Aventos HK-XS Blum, który jest niezbędny do sprawnego otwierania oraz zamykania frontów w szafkach wiszących w kuchni. Do wyboru są niezbędne siłowniki, mocowania do frontów z aluminium oraz prowadniki proste, które są wykonane z wysokiej klasy materiałów, a ich montaż na froncie i korpusie szafki nie sprawi żadnego problemu. Zachęcamy do zainteresowania się tą atrakcyjną ofertą na niezawodne i ciche systemy Blum Aventos HK-XS w atrakcyjnej cenie oraz dostępne od zaraz w naszym sklepie LOCKER S.C.

Aventos HK-XS Blum w atrakcyjnie niskiej cenie

Nie trać czasu na inne systemy i skorzystaj z Blum Aventos HK-XS w dobrej cenie oraz zapewniający cichą i dynamiczną pracę frontów. Produkty z tego niezawodnego systemu są polecane przez naszych klientów, którzy są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Dlatego nie ma potrzeby rozglądać się w ofercie konkurencji i najlepiej, jak skorzystasz już z teraz z naszej atrakcyjnej oferty na wysokiej klasy i bardzo łatwe w montażu komplety do systemu Aventos HK-XS Blum. W naszym sklepie znajdziesz tylko najlepsze akcesoria, które znacznie ułatwią Ci życie i które kupisz w atrakcyjnych cenach.

Skorzystaj już teraz z naszej bogatej oferty i zamów do swojej nowej szafki wiszącej komplet podzespołów z systemu Aventos HK-XS Blum, które zapewni sprawną pracę frontu w trakcie otwierania i zamykania. Wysyłkę kurierem oferujemy na terenie całego kraju, ale jeżeli mieszkasz w Białymstoku lub w okolicach, to możesz odebrać swój komplet w naszym oficjalnym punkcie firmowym. W LOCKER S.C. gwarantujemy wysoką jakość, bogaty wybór oraz najlepsze rozwiązania techniczne w akcesoriach meblowych produkowanych przez najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1501t TIP-ON Blum

  55.85 
 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1301t TIP-ON Blum

  55.85 
 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1501 Blum

  51.89 
 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1301 Blum

  51.89 
 • Mocowanie frontu aluminiowego Aventos HK-XS 20k4101a Blum

  Mocowanie frontu aluminiowego Aventos HK-XS 20k4101a Blum

  15.85 
 • Mocowanie frontu drewnianego Aventos HK-XS 20k4101 Blum

  Mocowanie frontu drewnianego Aventos HK-XS 20k4101 Blum

  2.25 
 • Mocowanie korpusu Aventos HK-XS 20k5101 Blum

  Mocowanie korpusu Aventos HK-XS 20k5101 Blum

  3.30 
 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1101t TIP-ON Blum

  55.85 
 • Siłownik Aventos HK-XS Blum

  Siłownik Aventos HK-XS 20k1101 Blum

  51.89 
 • Prowadnik prosty 175H3100 Blum

  Prowadnik prosty 175H3100 Blum

  2.69