Nowoczesne deska do prasowania dostępne w naszym sklepie

Deski do prasowania dostępne w naszym sklepie są nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale są także bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić nam sporo miejsca oraz znacznie ułatwi prasowanie. Zastosowany w desce system blokujący pozwala na ustawienie jej dla Ciebie w idealnej pozycji, a sam wcześniejszy jej montaż do ściany nie wymaga dużego zachodu. Warto podkreślić, że deska do prasowania zamontowana w garderobie jest także doposażona w możliwość obrotu o całe 180 stopni.

Hiszpańska firma EMUCA specjalizuje się nie tylko w pomysłowych rozwiązaniach dla domu, ale także oferuje wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępne w naszym sklepie montowane do ściany deski do prasowania w garderobie są wykonane z najlepszych materiałów, które gwarantują długą i bezpieczną eksploatację. Pokrowiec jest wykonany z odpornej na ciepło bawełny, w konstrukcji zastosowano wysokiej klasy stal oraz bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne. Co więcej, cichą i bezpieczną pracę mechanizmu składania zapewniają niezawodne łożyska kulkowe.

Deska do prasowania w garderobie w bardzo atrakcyjnej cenie

Montowana do ściany deska do prasowania w garderobie to nie tylko bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ale także niezwykle opłacalne. Oferowany w naszym sklepie LOCKER S.C. zestaw do prasowania z deską jest sprzedawany w bardzo niskiej cenie i jest bardzo polecany przez naszych klientów. Potwierdzają oni, że oferowana deska do prasowania w sklepie LOCKER S.C. to najlepsze rozwiązanie dla domu, które zapewni wygodne miejsce do prasowania, znika także problem znalezienia dodatkowego miejsca na przechowywanie, którego potrzebowałaby zwykła deska.

Oferowana w naszym sklepie deska do prasowania składana i montowana do ściany to jeden z wielu produktów dostępnych w naszej bogatej ofercie w sklepie LOCKER S.C. Z chęcią także służymy pomocą techniczną i odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferowanych przez nas akcesoriów do mebli. To dzięki naszym dobrze wyszkolonym pracownikom, którzy doskonale orientują się w oferowanym asortymencie i posiadają bardzo bogatą wiedzę techniczną. Zapraszamy do skorzystania z oferty LOCKER S.C., gdzie czeka na Ciebie bogaty wybór najlepszych rozwiązań dla domu w bardzo niskiej cenie.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Deska do prasowania składana wyciągana EMUCA Szara

    Deska do prasowania składana wyciągana EMUCA Szara

    399.00