Poniższa tabela przedstawia koszty oraz rodzaj przesyłek. Dbając o wygodę naszych Klientów przygotowaliśmy kilka form dostawy.

FORMY DOSTAWYPłatność przelewemPłatność za pobraniem
Kurier DPD15.99 zł20.99 zł
Paczkomaty InPost24.99 złnie dostępne
Kurier InPost13.99 zł18.99 zł
Odbiór Osobisty0.00 zł0.00 zł
*W przypadku niestandardowych wymiarów, wagi bądź większego zamówienia cena wysyłki może być droższa.

KURIER DPD

Zamówienie z wybraną opcją dostarczenia kurierem DPD dociera pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu jego wysłania (od poniedziałku do piątku).

Firma DPD umożliwia śledzenie paczki na swojej stronie internetowej. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, pozostawi awizo. Przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce firmy. Listę placówek DPD znajdziesz tutaj www.dpd.com.pl.

 

PACZKOMATY INPOST

inpost

Zamówienie z wybraną opcją dostarczenia InPost dociera do wskazanego Paczkomatu w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu jego wysłania (od poniedziałku do soboty).

Firma InPost informuję o możliwości odbioru paczki wysyłając SMS’em oraz e-mailem wiadomość z kodem odbioru przesyłki oraz numerem Paczkomatu. Zamówienie prosimy odebrać w ciągu 3 dni kalendarzowych od dnia jej dostarczenia do Paczkomatu. Po upływie 3 dni przesyłkę będzie można odebrać w najbliższym Oddziale InPost przez 11 dni. Listę Oddziałów InPost, z których można odebrać paczkę znajdziesz tutaj www.paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat.

 

KURIER INPOST

poczta-polska

Zamówienie z wybraną opcją dostarczenia kurierem INPOST dociera pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu jego wysłania (od poniedziałku do piątku).

Firma INPOST umożliwia śledzenie paczki na swojej stronie internetowej. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, pozostawi awizo. Przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce firmy. Śledzenie paczki możesz sprawdzić tutaj Śledzenie przesyłek InPost.

 

ODBIÓR OSOBISTY

poczta-polska

Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie sklepu. Zamówienie prosimy odebrać w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia jego założenia. Po upływie 7 dni zamówienie zostanie anulowane.

Adres sklepu:
ul. Generała Franciszka Kleeberga 10, 15-691 Białystok
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: od 8:00 do 17:00
Sobota: od 9:00 do 14:00