2 marca 2021 Emuca VERTEX - system szuflad który ułatwi twoje życie

Emuca Vertex – system szuflad, który ułatwi Twoje życie

Emuca Vertex to system niezwykle prostych, a zarazem stylowych szuflad, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów Sicam we Włoszech w 2019 roku. Od tamtego momentu designerskie szuflady z prowadnicami zyskały dużą popularność zarówno wśród konkurencji, jak i klientów. Emuca to hiszpański producent z 40-letnim doświadczeniem w branży, a co za tym idzie – doskonale świadomy potrzeb i wymagań stawianych przez współczesnych konsumentów. Z tego też względu jego produkty cieszą się nieustannie rosnącą popularnością, wyróżniając się przede wszystkim odpowiednią jakością wykonania. W poniższym artykule opowiemy, w czym tkwi sukces szuflad z serii Vertex od hiszpańskiego producenta.

W czym tkwi niezawodność szuflady Emuca Vertex?

Szuflady z dociągiem Emuca Vertex można opisać w trzech słowach – design, kolor oraz udźwig (do nawet 40 kg niezależnie od długości i głębokości). Jak wspomnieliśmy wcześniej, wyposażenie od hiszpańskiego producenta jest niezwykle eleganckie, ale także proste, dzięki czemu świetnie będzie się prezentować w nowoczesnych przestrzeniach domowych oraz biurowych.

Emuca VERTEX - system szuflad który ułatwi twoje życie

Co więcej, dzięki minimalistycznym, cienkim bokom, które idealnie zbiegają się z dnem, szuflady wyróżniają się dużą przestrzenią, a w wyniku tyłu mocowania zintegrowanego z płaszczem szuflady wyposażenie jest banalnie proste w samodzielnym montażu. Zarówno szuflady push to open oraz cichy domyk dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – białym satynowym, jak i szarym antracytowym. W porównaniu do innych szuflad z prowadnicami dostępnymi na rynku Emuca Vertex charakteryzują się poziomym ułożeniem prowadnic, tym samym gwarantując stabilność konstrukcji, nawet w przypadku niekonwencjonalnej szerokości, a także oszczędność miejsca wewnątrz szafki. Istnieje również możliwość poziomej oraz pionowej regulacji przodu szuflady, która w tym wypadku odbywa się od wewnętrznej strony, równocześnie zapobiegając wypadnięciu na bokach.

Oczywiście podobnie, jak w przypadku prowadnic Emuca Silver, hiszpańskie szuflady z prowadnicami posiadają certyfikat od Katast, zapewniający o długiej żywotności wyposażenia, nawet do 25 lat.

Szuflady z cichym domykiem vs. push to open – które wybrać?

Emuca oferuje dwa rodzaje wyposażenia – szuflady cichy domyk oraz szuflady z prowadnicami push to open. Porównując akcesoria dostępne na rynku zarówno krajowym, jak i europejskim, można z łatwością zauważyć, że są dość popularne.

Jednak to właśnie hiszpański producent, stawiający na wysoką jakość wykonania, przekładającą się również na zadowolenie klientów, oferuje bezbłędnie działający mechanizm szuflad push to open idealnych m.in. do kuchni. Wyobraź sobie sytuację, w której masz brudne ręce, ponieważ przygotowujesz posiłek dla siebie oraz pozostałych domowników. Zamiast brudzić wyposażenie mąką, wystarczy, że lekko dotkniesz szufladę za pomocą biodra, a nawet łokcia i gotowe!

Największym atutem systemu szuflad z dociągiem Emuca Vertex jest zdecydowanie fakt, że w obu przypadkach zarówno montaż, jak i ustawienie prowadnic jest dokładnie takie samo, umożliwiając samodzielne złożenie bądź przy wykorzystaniu odpowiedniego urządzenia.

Emuca VERTEX - system szuflad który ułatwi twoje życie

Dodaj komentarz