2 marca 2021 Jakie tajemnice kryją w sobie prowadnice Emuca Silver?

Jakie tajemnice kryją w sobie prowadnice Emuca Silver?

Funkcjonalność szuflad wynika nie tylko z ich rozmiarów, ale przede wszystkim z niezbędnych elementów montażowych. Niepodważalnie najważniejszy z nich stanowią prowadnice szufladowe, które – odpowiednio dopasowane – mogą znacząco poprawić użyteczność wyposażenia. Zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim można znaleźć naprawdę wielu producentów, których produkty wyróżniają się na tle innych. Mamy tutaj na myśli hiszpańskiego dizajnera z 40-letnim doświadczeniem w branży, a dokładnie firmę Emuca, której produkty można znaleźć w asortymencie polskich sklepów. W poniższym artykule odkryjemy tajemnice, które kryją w sobie jedne z popularniejszych produktów na rynku od cenionego producenta, czyli prowadnice do szuflad Emuca Silver.

Czym wyróżniają się prowadnice szufladowe od Emuca?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w wybranych polskich sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, można znaleźć produkty sygnowane logo Emuca. Wyróżniają się one przede wszystkim wysoką jakością wykonania i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, gdyż głównym celem hiszpańskiego producenta jest sprawianie bezcennego uczucia radości klientom marzącym o wyjątkowym wyposażeniu, które będzie im służyć przez kolejne lata. Z myślą właśnie o nich Emuca wprowadziła do swojej oferty serię Silver, w której uwzględniła prowadnice do szuflad z klipem dolnego montażu, stanowiące świetne rozwiązanie do każdego nowoczesnego mieszkania, domu czy biura.

Prowadnice z pełnym wysuwem wyróżniają się przede wszystkim udźwigiem do nawet 30 kg, a płyta wiórowa, tworząca szufladę, może osiągać grubość do 16 mm. Co więcej, wspomniane elementy montażowe chowają się w dnie szuflady, dzięki czemu nie są widoczne dla gołego oka i nie zakłócają prezencji całego wyposażenia. Oczywiście producent zadbał o możliwość regulacji, a nawet synchronizacji ramion prowadnic szufladowych, gwarantując płynność pracy wyposażenia. Warto również wspomnieć, że prowadnice do szuflad Emuca Silver posiadają certyfikat nadany przez Katas, który przeprowadził test potwierdzający wysoką żywotność produktu.

Co zyskujesz, inwestując w hiszpańskie prowadnice dolne?

Niezaprzeczalnie prowadnice dolne z serii Silver od hiszpańskiego producenta są jednymi z chętniej wybieranych elementów montażowych do stworzenia funkcjonalnego, a zarazem estetycznego wyposażenia do domu, a nawet biura. Dlatego decydując się na zakup prowadnic pełny wysuw, masz gwarancję stabilnej marki, a co za tym idzie, odpowiedniej jakości akcesorium, które zostało stworzone pod okiem wykwalifikowanych, hiszpańskich oraz włoskich inżynierów. Nie bez przyczyny produkty Emuca Silver stanowią świetne rozwiązanie oferowane przez lidera rynku. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy opisywane przez nas prowadnice sprawdzą się w Twoim mieszkaniu lub pomieszczeniu usługowym, to zdecydowanie warto skorzystać z możliwości projektowania mebli przy użyciu akcesoriów dostępnych na blogu hiszpańskiego producenta.

Dodaj komentarz