Locker.com.pl - sklep z akcesoriami meblowymi Białystok

Locker.com.pl – sklep z akcesoriami meblowymi Białystok

Pomysł zrodził się z potrzeby dostarczenia wysokiej jakości towarów w konkurencyjnych cenach klientom, którzy nie mieli dostępu do tego rodzaju części meblowych. Naszym głównym celem jest sprzedaż internetowa okuć i akcesoriów meblowych najwyższej jakości. Z początkiem roku 2018 rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty z kategorii oświetlenie LED, na które w ostatnich latach zapotrzebowanie dynamicznie wzrosło.

Aktualnie posiadamy salon sprzedaży mieszczący się w Białegostoku przy ulicy Generała Franciszka Kleeberga, w którym można dokonać zakupu oraz skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców. Jesteśmy rzetelną firmą kierującą naszą ofertę do małych zakładów stolarskich oraz konsumentów indywidualnych. Z myślą o ułatwieniu dostępności naszego asortymentu prowadzimy również dowóz zamówionego towaru do klienta. Szeroki wybór produktów i życzliwa pomoc ze strony personelu jest gwarancją udanych zakupów.

Stale rozwijamy się i poszerzamy nasz asortyment o nowe niestandardowe wyroby. Staramy się wprowadzać do naszej oferty nowsze i lepsze produkty, dzięki którym będą mogli Państwo cieszyć się ich funkcjonalnością. Naszym celem jest doradzenie oraz dostarczenie takich rozwiązań, które umożliwią Państwu spełnienie marzeń o stylowym i praktycznym wyposażeniu Waszego domu.

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną w zakładce OFERTA. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego salonu mieszczącego się w Białymstoku przy ulicy Generała Franciszka Kleeberga 10, w którym mogą Państwo obejrzeć ekspozycje, zapoznać się bliżej z naszą ofertą oraz skorzystać z pomocy sprzedawcy.

Locker
ul. Generała Franciszka Kleeberga 10
15-691 Białystok

Czynne w godzinach:
pon.-pt. 8:00 – 17:00
sob. 9:00 – 14:00

Locker.com.pl – sklep z akcesoriami meblowymi Białystok

Zaprojektujemy, wykonamy i wyposażymy Twoje meble!