Moda na metaliczne odblaski sprawiła, że lampy mosiężne przeżywają prawdziwy renesans. W praktyce jednak zawsze pozostawały w użyciu, chociaż nie zawsze ich popularność była tak zauważalna, jak ma to miejsce właśnie teraz. Ich atrakcyjny blask może doskonale ocieplić wnętrze. Jednocześnie produkty z oferty LOCKER odznaczają się subtelnym rodzajem piękna, które jest raczej dyskretne i delikatne. Jeśli marzy Ci się stylowe oświetlenie w takim subtelnym stylu, to właśnie z nich możesz śmiało skorzystać. Będą pasowały do różnych aranżacji wystroju.

Dobrej jakości lampa mosiężna

Lampa mosiężna powinna odznaczać się stonowaną elegancją. Dobrze komponują się więc z kolorami takimi jak biel lub czerń. W ofercie mamy duży wybór mosiężnych lamp z mlecznymi kloszami lub elementami stelaża w kolorze czarnym. Niezależnie od kolorystyki lampa mosiężna powinna jednak być stworzona z materiałów dobrej jakości. Dzięki temu oczywiście wydłuża się jej żywotność. Nie żal wówczas wydać nawet większej kwoty za model, który się nam spodobał. Wydatek bowiem zwróci się w toku długotrwałego użytkowania.

Jednocześnie mosiężna lampa powinna doskonale się prezentować. Nawet najbardziej wyszukane kształty nie zrobią na widzach wrażenia wówczas, gdy wykonanie będzie sprawiało wiele do życzenia. Modele dostępne w LOCKER są nie tylko zrobione z solidnych materiałów, ale śmiało można je też traktować jako takie, które wykonano z dużą starannością.

Mosiężna lampa w różnych wariantach

Oczywiście mosiężna lampa może występować w różnych wariantach. Wiele zależy tu od potrzeb i tego, jakie pomieszczenie ma oświetlać. W niewielkich pokojach wystarczą nieduże modele z jednym tylko źródłem światła. W większych przestrzeniach warto stawiać na takie, które posiadają dwa, trzy lub więcej źródeł światła.

Mosiężna lampa może być przy tym dłuższa lub krótsza i występować w różnokształtnych wersjach. Z pewnością dużą elegancją odznaczają się produkty w kształcie łezki. Doskonale prezentują się też modele nawiązujące kształtem do stylu loftowego. Czarny stelaż jest w nich osłonięty osłoną z drutu w miedzianym kolorze.

Mosiężne lampy do salonu, kuchni lub łazienki

Nowoczesne mosiężne lampy postrzegane są przede wszystkim jako oświetlenie przeznaczone do salonu. W pokojach dziennych mogą w pełni czarować swoim delikatnym pięknem. W rzeczywistości te produkty mogą też być wykorzystywane w kuchni lub nawet modnie urządzonej łazience. W ostatnim przypadku należy się upewnić, że dany model spełnia wymagania szczelności w stosunku do takiego pomieszczenia.

Funkcjonalne lampy mosiężne

Nowoczesne lampy mosiężne to przy tym produkty funkcjonalne. Ilość źródeł światła jest dopasowana do danego pomieszczenia. W niektórych modelach można kierować strumień światła w wybranym kierunku. Jednocześnie minimalistyczna stylistyka sprawia, że są bardzo funkcjonalne jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Lampa wisząca K-4776 z serii NEVE GOLD

  Lampa wisząca K-4776 z serii NEVE GOLD

  580.00 
 • Lampa wisząca K-4775 z serii NEVE GOLD

  Lampa wisząca K-4775 z serii NEVE GOLD

  280.00 
 • Lampa wisząca K-4815 z serii GOLD

  Lampa wisząca K-4815 z serii GOLD

  210.00 
 • Lampa wisząca K-4810 z serii GOLD

  Lampa wisząca K-4810 z serii GOLD

  230.00 
 • Kinkiet ścienny K-4814 z serii GOLD

  Kinkiet ścienny K-4814 z serii GOLD

  190.00 
 • Lampa wisząca K-4812 z serii GOLD

  Lampa wisząca K-4812 z serii GOLD

  570.00 
 • Lampa wisząca K-4813 z serii GOLD

  Lampa wisząca K-4813 z serii GOLD

  590.00 
 • Lampa wisząca K-4811 z serii GOLD

  Lampa wisząca K-4811 z serii GOLD

  375.00