Darmowa dostawa od 199zł !

Usługi projektowania

Usługi projektowania

Ważne jest, aby dobrze się czuć we własnym domu. Żeby tak było pomieszczenia muszą być nie tylko ładnie i gustownie urządzone, ale powinny odznaczać się jak największą praktycznością. Dobranie mebli tak, aby były funkcjonalne bardzo często może sprawiać kłopoty. Dlatego oferujemy usługi projektowania i wykonania mebli m.in. kuchni na wymiar, szaf w zabudowie itp. Wykonujemy również wizualizację 3D mebli w pomieszczeniu, dzięki której łatwiej jest podjąć decyzje czy proponowane meble oraz ich rozkład Państwu odpowiadają.

W naszych projektach kładziemy szczególny nacisk na funkcjonalność pomieszczenia. Doświadczenie i ugruntowana pozycja w branży meblarskiej sprawia, że jesteśmy na bieżąco z najlepszymi i najnowszymi rozwiązaniami do wnętrz. To pozwala nam na wprowadzanie do naszych projektów technologii poprawiających praktyczność pomieszczenia. Przy tym wszystkim nie zapominamy o designie – słuchamy Państwa pomysłów i doradzamy. A wszystko po to, aby pomóc naszym Klientom stworzyć ich wymarzone wnętrze.

Potrzebujesz profesjonalnej wizualizacji swojego pomysłu oraz doradztwa w zakresie doboru materiałów i poprawy funkcjonalności pomieszczenia? Skorzystaj z naszych usług, a na pewno znajdziemy wspólny język. Twoje zadowolenie jest naszą satysfakcją.

rozmowa-2
Rozmowa

Pierwszym krokiem przy projektowaniu pomieszczeń czy mebli jest zawsze rozmowa z Klientem. Słuchamy i doradzamy, aby stworzyć projekt dopasowany do indywidualnych wymagań, a w rezultacie uzyskać wymarzone wnętrze.

pomysl-1
Koncepcja

Nasze głowy są pełne pomysłów, które zamieniamy w projekty uwzględniające najnowsze rozwiązania wnętrzarskie. Nasza wiedza z branży meblarskiej sprawia, że wykorzystujemy najlepsze technologie, co pomaga w uzyskaniu zoptymalizowanych efektów.

projekt-1
Projekt

Gotowy projekt uwzględnia wymagania Klienta oraz technologie poprawiające praktyczność pomieszczenia. Dzięki temu końcowy efekt, jakim jest zrealizowanie projektu będzie satysfakcjonujący i pozwoli na możliwie najlepsze wykorzystanie przestrzeni.

ETAPY-PROJEKTOWANIA-1-2
ETAPY-PROJEKTOWANIA-2-2
ETAPY-PROJEKTOWANIA-3
ETAPY-PROJEKTOWANIA-4