Funkcjonalne oświetlenie schodowe

Do najbardziej zaawansowanych modeli należy oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu. Jest to znakomite rozwiązanie, które zwiększa funkcjonalność, praktyczność, a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania klatki schodowej. Tego rodzaju lampy automatycznie włączają się po wykryciu ruchu i wyłączają po ustawionym czasie, który można regulować w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań – wszystko odbywa się w pełni automatycznie. Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu jest także bardzo wygodne, gdyż nie trzeba szukać włącznika światła na korytarzu po zmroku, aby je zgasić bądź zapalić. Dodatkową zaletą jest wynikająca z takiego mechanizmu działania duża oszczędność energii elektrycznej, a co za tym idzie – pieniędzy przeznaczanych na rachunki za prąd.

W naszym sklepie znajduje się także szeroki wybór innego rodzaju oświetlenia schodów, które przede wszystkim emituje strumień świetlny zwykle na dwie płaszczyzny – dolną i przednią, a samo światło jest bardzo subtelne i delikatne, dzięki czemu nie razi w oczy. W przypadku tego rodzaju modeli należy wybrać kilka punktów świetlnych i zamontować je w równych odległościach od siebie na odpowiedniej wysokości, najlepiej tuż nad schodami, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Ciekawym rozwiązaniem jest również montaż dokładnie w opisany wcześniej sposób oświetlenia schodowego z czujnikiem ruchu, które będzie stopniowo zapalać się w miarę przemieszczania się po schodach przechodzących osób. Da to bardzo ciekawy i nowoczesny efekt.

Stylowe i nowoczesne lampki schodowe

Oferowane w naszym sklepie lampki schodowe od wielu lat stanowią jedno z podstawowych elementów domów i mieszkań piętrowych, w których zlokalizowane są schody. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i cieszą się doskonałą opinią na rynku wśród klientów ceniących sobie wysoką jakość, stylowy wygląd oraz praktyczność. Wśród prezentowanych modeli można wybrać główne oświetlenie schodowe w postaci większych lamp emitujących mocniejsze i intensywniejsze światło lub zdecydować się na dyskretne warianty dające jedynie subtelny snop światła kierunkowego. Wśród sposobów montażu można wymienić wersje natynkowe, wpuszczane i dopuszkowe, dzięki czemu instalację również można dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości montażowych.

Poza sposobem instalacji różnice między prezentowanymi modelami występują także w designie i kolorze. Oferujemy szeroki wybór odcieni lamp na klatkę schodową z możliwością dostosowania barwy światła, która może być bardzo ciepła, neutralna bądź zimna, czyli niebieska. Podczas wyboru konkretnego oświetlenia schodowego warto także zwrócić uwagę na pobór energii. Modele z niskim poborem sprawiają, że mogą świecić się nawet przez całą noc przy niskim zużyciu, co jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie w przypadku posiadania dzieci czy zwierząt domowych. Jednak warto wiedzieć, że niezależnie od wybranego modelu z pewnością będzie on doskonałą inwestycją, gdyż oferowane w naszym sklepie oświetlenie schodów wyróżnia się wieloletnią trwałością i odpornością na uszkodzenia, gdyż zostało wykonane z najwyższej klasy materiałów i z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze detale.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W szampan

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 6000K szampan

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W szampan

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 3000K szampan

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W biała

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 6000K biała

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W biała

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 3000K biała

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W szara

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 6000K szara

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W szara

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 3000K szara

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W stalowa

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 6000K stalowa

  28.60 
 • Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W stalowa

  Oprawa schodowa LED STEPPER 1,2W 3000K stalowa

  28.60