Darmowa dostawa od 199zł !

Producenci

amix logo
AMIX
Doświadczenie zdobyte w przeciągu 25 lat zbudowało firmie reputacje solidarnego partnera handlowego na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym. Firmie Amix przyświeca idea pozostania kompletnym dostawcą w branży akcesoriów meblowych. Jakość oferowanych produktów, licznie zadowoleni kontrahenci, doświadczenie nabywane przez długie lata oraz profesjonalna kadra pracownicza są fundamentalnymi komponentami jej stabilnej pozycji na rynku.

Głównym celem firmy jest zapewnienie towarów najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Ciągły rozwój firmy i podążanie za trendami sprawia, że zapewnia ona najlepsze akcesoria meblowe, techniczne i dekoracyjne. Amix oferuje m.in. prowadnice, zawiasy, uchwyty, produkty do zabudowy szuflad System Box, system półek i wieszaków do garderoby oraz kosze cargo.
bemko logo
BEMKO
BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży elektrotechnicznej o ugruntowanej pozycji na rynku notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Główną ideą BEMKO jest dostarczanie Klientom innowacyjnych produktów odpowiadającym obecnym trendom na rynku z uwzględnieniem postępu technologicznego w branży oraz zapewniając jednocześnie równowagę pomiędzy jakością a efektywnością energetyczną.

Firma czerpie radość z działania, dba o komfort i zadowolenie Klientów oferując profesjonalne i indywidualnie dopasowane rozwiązania, oferując przy tym stałe wsparcie handlowe, techniczne, marketingowe i logistyczne.

BEMKO stawia na jakość i niezawodność swoich produktów. Firmę inspirują zmiany na rynku oświetlenia, dlatego aktywnie działa w swoim Centrum Badawczo-Rozwojowym, aby dokonać realnych zmian na lepsze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Bemko wdrożyła nowe standardy jakości oferowanych opraw oświetleniowych. Wprowadziła udoskonalenia w zakresie skuteczności świetlnej oraz wydłużenia dobowych czasów pracy. Obecnie dla wszystkich opraw pod marką Bemko oraz Luxmena, standardem jest praca na poziomie 12h/dobę. Nowością w ofercie firmy są oprawy, na które udziela gwarancję pracy 24h/dobę przez 3 lata! Do takich opraw zaliczają się m. in.: nowe Panele LED-24h, Highbay HBP3, HBU3, oprawy hermetyczne HLB, HLA2, HLS oraz naświetlacze LFC.

Najwyższa jakość zastosowanych komponentów gwarantuje niezawodną eksploatację przez długie lata!
blum logo
BLUM
Firma BLUM została założona 1 marca 1952, a pierwsze okucie meblowe – zawias ANUBA do drzwi, okien i mebli wyprodukowała w roku 1958. Od tego czasu firma zaczęła specjalizować się w wyrobie systemów podnośników, zawiasów i szuflad oraz rozwiązań kieszeniowych do mebli. Firma Blum stawia na spełnianie oczekiwań Klientów, dlatego pozostaje z nimi w ciągłym dialogu, dzięki czemu nieustannie rozwija swoje produkty tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ponadto firma obserwuje i bada światowe trendy, aby tworzyć przestrzeń mieszkalną przyszłości. Blum poddaje swoje produkty wewnętrznym kontrolom – muszą przejść zaawansowane testy ruchu i obciążenia, które przekraczają obowiązujące normy. To sprawia, że produkty Blum są dostosowane do wymagań stawianych podczas codziennego użytkowania w kuchni, łazience czy innym pomieszczeniu. Katalog Blum to szereg funkcjonalnych rozwiązań z zakresu okuć meblowych.
emuca logo
EMUCA
Grupa Emuca projektuje i sprzedaje szeroką gamę produktów przeznaczonych dla branży meblarskiej i stolarskiej oraz na potrzeby sektora wyrobów metalowych i majsterkowania. Firma posiada dziewięć rodzin produktów począwszy od zawiasów, prowadnic, profili przesuwnych, szuflad, akcesoriów kuchennych, do szaf, oraz wielu innych.

Oddziały handlowe grupy Emuca w Walencji (Hiszpania), Padwie (Włochy), Chelmsford (Wielka Brytania), Nantes (Francja) i Lizbonie (Portugalia) pozwalają na bezpośredni wgląd w najnowsze tendencje w branży meblarskiej, które dział innowacji przekuwa następnie w nowe produkty.
falco-logo
FALCO
FALCO jest producentem zaślepek samoprzylepnych oraz filców podkładowych pod meble. Firma zdobyła swoje doświadczenie podczas wieloletniej produkcji dla branż: opakowaniowej i budowlanej. FALCO do produkcji wykorzystuje specjalistyczny park maszyn. Ponadto pracownicy firmy regularnie uczestniczą w szkoleniach i targach branżowych, aby zapewnić klientom produkt dostosowany do aktualnych standardów. Zaślepki firmy FALCO są produktem przeznaczonym do ukrycia niepożądanych otworów poprodukcyjnych. Katalog produktów składa się z ponad 300 dekorów w kolorystyce dopasowanej do płyt meblowych.
gtv logo
GTV
GTV to polska firma, która dzięki wytrwałości i pasji w działaniu od ponad 25 lat łączy ergonomię z funkcjonalnością i designem. Firma podąża za współczesnymi konsumentami, którzy uważnie śledzą trendy i są świadkami zmian technologicznych, gospodarczych, ekologicznych i na nich opiera swoje wybory. Odpowiada na potrzeby Klientów, którzy szukają produktów niebanalnych i na dłuższy okres użytkowania. Dostarczając przystępne cenowo i atrakcyjne jakościowo produkty, GTV tworzy lepszą codzienność w milionach mieszkań, biur i warsztatów na całym świecie.

Firma nieustająco się rozwija, każdego roku powiększa swój asortyment o kilkaset nowych produktów. Wprowadzając nowe produkty, GTV koncentruje się na jakości, dostępności i wsparciu. Każdego dnia firma stara się, aby jej produkty ułatwiały codzienne życie w domu, w biurze i przestrzeni publicznej. Chce, aby akcesoria GTV podnosiły komfort i zapewniały wygodne użytkowanie każdego rodzaju mebli. W firmie GTV wierzą, że to, jaką przestrzeń tworzymy wokół siebie, ma duże znaczenia dla naszej pracy i naszego samopoczucia. Dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wyzwaniom, jakie stawia dynamicznie rozwijający się rynek meblowy. GTV jest polskim producentem akcesoriów meblowych i systemów przesuwnych, działającym w skali globalnej. Produkty z logo GTV można znaleźć w milionach domów i biur na całym świecie. Na przestrzeni ostatnich lat firma rozwinęła swoje spółki w Chorwacji, Czechach i Hiszpanii. Asortyment GTV to katalog obejmujący prawie 500 produktów.
kronospan logo
KRONOSPAN
Kronospan to wiodący producent wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych oraz najwyższej jakości produktów dla branży meblarskiej z drewna certyfikowanego oraz poużytkowego i recyklingowego. Prowadzi produkcję w ramach zrównoważonego rozwoju, stosując innowacyjne technologie.

Ważnym elementem strategii rozwoju firmy jest dbałość o środowisko poprzez efektywne zużycie surowców oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Kronospan to producent najwyższej jakości.
leba logo
LEBA
Firma Handlowo-Usługowa „LEBA” to Grupa meblowa charakteryzująca się ponad 25 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej i ponad 20 letnim kreowaniem marki „LB” oraz „LBV”. Leba dąży do tego aby produkty cechowały się jak najlepszym stosunkiem ceny do jakości – dzięki czemu tworzy wysokiej jakości linie produktowe w przystępnych cenach.

Firma stawia na kompleksową usługę, dlatego w jej asortymencie można znaleźć szerokie spektrum okuć meblowych zarówno do mebli skrzyniowych jak i tapicerowanych. Odpowiednie działy specjalizują się w akcesoriach i artykułach dekoracyjnych, okuciach technicznych i funkcjonalnych, technice zamocowań oraz akcesoriach uzupełniających.

Tysiące produktów z katalogu Leba zostały skrupulatnie wyselekcjonowane zanim zostały wdrożone do oferty. Jest to firma rodzinna, dlatego przyświecają jej takie wartości jak stabilizacja, rzetelność i lojalność. Od wielu lat stawia na dynamiczny, lecz zrównoważony rozwój i ciężką pracę zyskując szacunek i uznanie w branży. Firma stara się wspierać wiedzą swoich dystrybutorów współpracując zarówno na tle biznesowym jak i prywatnym.
lordly logo
LORDLY
Lordly to pracownia mebli tapicerowanych, która konsekwentnie umacnia się na pozycji jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży mebli tapicerowanych w Polsce. W swoim portfolio posiada unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów. Dbao to, aby jej oferta była stale poszerzana – posiada zespół projektantów, który pracuje nad nowymi wzorami i rozwiązaniami. Dzięki temu asortyment Lordly jest zróżnicowany, a poszczególne produkty z łatwością wpasują się w różne style wnętrzarskie oraz zaspokoją gust każdego Klienta.

Założyciele Lordly wierzą, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego wszystkie produkty marki wykonywane są ręcznie w Polsce, dbając przy tym o najwyższą jakość i każdy najmniejszy detal. Produkując meble firma przykłada szczególną wagę do jakości używanych materiałów – korzysta z wyselekcjonowanych tkanin, które odznaczają się najwyższą jakością spośród dostępnych na rynku. Ponadto wybiera nowoczesne wzory i najmodniejsze kolory. Połączenie wysokiej jakości i modnego designu sprawia, że meble Lordly spełniają rolę nie tylko funkcjonalną, ale stanowią również wspaniałą dekorację każdego wnętrza.

Założeniem firmy jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W związku z tym systematycznie śledzi rozwój branży meblarskiej i tekstylnej, aby zapewnić Klientom możliwość zakupienia funkcjonalnych, wygodnych i stylowych mebli wyprodukowanych przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Celem Lordly jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie Klientów. Dlatego dba o to, aby oferta była bogata i różnorodna, by każdy znalazł to czego szuka. Ponadto firma gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny.
marcopol logo
MARCOPOL
Marcopol jest wiodącym w Europie producentem szerokiej gamy śrub i wkrętów oraz dystrybutorem najszerszej na rynku oferty elementów złącznych, chemii budowlanej, technik zamocowań dla wielu branż gospodarki.

Oprócz oferty produktowej firma dostarcza szereg rozwiązań logistycznych między innymi Składy Konsygnacyjne, Kanban, EDI i inne. Marcopol oferuje również szeroki pakiet usług dodatkowych z uwzględnieniem szczególnych potrzeb Klienta między innymi etykietowanie, pakowanie, nakładanie powłok specjalnych.

Dzięki zaawansowanym procesom kontrolnym produkty Marcopolu spełniają wszystkie wymogi jakościowe i posiadają niezbędne europejskie certyfikaty. Marcopol wspiera Klientów w optymalizacji ich finalnych kosztów zaopatrzenia. Już od 36 lat satysfakcja Klientów jest nadrzędnym celem firmy. Marcopol to marka, która łączy.
rejs-logo
REJS
REJS to polska firma, która powstała w 1993 roku. Jest ona jedną z wiodących firm w sektorze akcesoriów meblowych w Europie. Spółka ukierunkowana jest na produkcję elementów wyposażenia z drutu, stali oraz aluminium. Skupia się na tworzeniu produktów do nowoczesnej kuchni, łazienki oraz garderoby. Produkcja odbywa się w trzech zakładach i kontrolowana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów. Celem firmy REJS jest doskonała jakość produktów, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane na przestrzeni lat. Od roku 2020 firma REJS realizuje projekty badawcze finansowane ze środków unijnych, co wzbogaca ją w wiedzę transferowaną z ośrodków naukowych.
wiexpol logo
WIEXPOL
Firma Wiexpol powstała w 1996 roku z inicjatywy obecnego jej prezesa Wiesława Szymańskiego. Historia firma to efektywny rozwój na przestrzeni lat na polskim rynku meblowym jak i zagranicznym. Firma zajmuje się produkcją wyrobów z drutu do wyposażenia kuchni, garderoby i łazienki. Cały czas rozwija park maszynowy, który pozwala realizować różnorodne zamówienia klientów. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej załodze firma Wiexpol jest w stanie szybko zrealizować zamówienia standardowe jak również specjalne. Jej wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania i cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych jaki i zagranicznych. Wychodząc naprzeciw trendom na rynku, spółka wprowadza nowe kolory pokrycia oraz nowe formy. W efekcie pozwala to uzyskać elegancki i nowoczesny wygląd oferowanego asortymentu a co za tym idzie – każdej kuchni i garderoby.