Zestaw profili z okuciami ZERO
23 grudnia 2021 / Garderoby i szafy

System regałów modułowych Emuca Zero

Wybierz nowoczesny i wszechstronny system Emuca Zero. W LOCKER S.C. znajdziesz wszystkie elementy systemu, dostępne w atrakcyjnych cenach. Emuca Zero...
Czytaj więcej
Emuca VERTEX - system szuflad który ułatwi twoje życie
2 marca 2021

Emuca Vertex – system szuflad, który ułatwi Twoje życie

Konsumenci coraz chętniej płacą więcej za estetykę i funkcjonalność. A to wszystko ze względu na bezbłędność hiszpańskiej serii szuflad Vertex. Dowiedz się, z czego wynika rosnąca popularność wyposażenia od Emuca.
Czytaj więcej
Jakie tajemnice kryją w sobie prowadnice Emuca Silver?
2 marca 2021

Jakie tajemnice kryją w sobie prowadnice Emuca Silver?

Emuca Silver to jedne z bardziej rozchwytywanych prowadnic szufladowych. Poznaj hiszpański koncept od podszewki i dowiedz się, dlaczego jest idealną alternatywą dla produktów lidera rynku zarówno w kraju, jak i w Europie.
Czytaj więcej
Montaż systemu szufladowego - krok po kroku
13 lutego 2020

Montaż systemu szufladowego – krok po kroku

Dowiedz się już dziś wszystkiego na temat montażu szufladowego i sprawdź, jak to zrobić krok po kroku, aby efekt gwarantował niezawodne działanie.
Czytaj więcej
Jak wyregulować zawias meblowy?
5 lutego 2020

Jak wyregulować zawias meblowy?

Zawiasy odpowiadają za bezpieczeństwo i komfort korzystania z mebli. Już dziś dowiedz się jak je poprawnie wyregulować, aby funkcjonowały prawidłowo.
Czytaj więcej
1 lutego 2020

Wybór zawiasów meblowych. BLUM czy GTV?

Wybór zawiasów meblowych jest bardzo istotny, dlatego już dziś przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, które rozwiązanie będzie lepsze – BLUM czy GTV?
Czytaj więcej
31 stycznia 2020

Jak zamontować puszkowy zawias meblowy?

O poprawnym funkcjonowaniu mebli decydują zastosowane mechanizmy. Dowiedz się już dziś, w jaki sposób prawidłowo zamontować puszkowy zawias meblowy.
Czytaj więcej
Jak wybrać odpowiedni zawias meblowy
28 stycznia 2020

Jak wybrać odpowiedni zawias meblowy?

Prawidłowo dobrane zawiasy zapewniają bezpieczne i komfortowe korzystanie z mebli. Już dziś sprawdź na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru.
Czytaj więcej
24 stycznia 2020

Jak zamontować i podłączyć gniazdko blatowe?

Podłączenie gniazdka blatowego wcale nie musi być skomplikowane. Sprawdź już dziś, jak uniknąć plątaniny kabli i wykonać prawidłowy montaż tego elementu.
Czytaj więcej
Jak zamontować prowadnice kulkowe do szuflad
20 stycznia 2020

Jak zamontować prowadnice kulkowe do szuflad?

Szuflady to jedne z najpraktyczniejszych elementów wyposażenia. Dowiedz się, jak zamontować prowadnice kulkowe, które zagwarantują pełną funkcjonalność.
Czytaj więcej