Darmowa dostawa od 199zł !

Usługi tapicerskie

Usługi tapicerskie
Oferujemy wykonanie paneli tapicerowanych na wymiar oraz mebli tapicerowanych – ławek, puf, łóżek. Dysponujemy dużym wyborem wysokiej jakości tkanin w najmodniejszych kolorach.

Nasze panele tapicerowane odznaczają się wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem. Pracujemy na płycie MDF 6-8 mm, piance tapicerskiej o grubości 2 cm i tkaninach o najwyższej jakości spośród dostępnych na rynku. Oferujemy zarówno panele w standardowych kształtach takich jak: kwadraty, prostokąty, pasy pion / poziom, jak i w niestandardowych kształtach: trójkąty, heksagony, mozaika, jodełka itp. Ponadto proponujemy dodatkowe opcje: pikowanie, przeszywanie, guziki, wieszaki.

Oferujemy również wykonanie ram, łóżek tapicerowanych, wezgłowi. Projekt każdego łóżka ustalany jest razem z Klientem, dzięki czemu otrzymuje on unikatowy i oryginalny mebel dostosowany do własnego gustu. Przykłady wzorów wykonywanych przez nas ławek i puf można obejrzeć w zakładce MEBLE. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie chęci dopytania o możliwość wykonania innego wzoru skontaktuj się z nami.

W celu skorzystania z naszych usług tapicerskich zapraszamy do kontaktu.
miarka-2
Na wymiar

Wykonujemy panele tapicerowane oraz wezgłowia łóżek na wymiar, dzięki czemu będą idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Posiadamy stały katalog mebli tapicerowanych, ale również wykonamy mebel na zamówienie w innym rozmiarze czy wzorze.

maszyna-do-szycia-1
Wykonanie ręczne

Nasze panele oraz meble wykonujemy ręcznie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu każdy produkt jest stworzony z należytą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co zapewnia solidność oraz trwałość.

lawka-2
Jakościowe produkty

Dzięki materiałom najwyższej jakości oraz starannej, ręcznej produkcji otrzymujemy jakościowe produkty, które są dopracowane, solidne i trwałe. Ustalamy nasze projekty z Klientami, aby otrzymali meble lub panele tapicerowane dopasowane do własnego gustu.

Ławka otwierana skrzynia PIRANDELLO - Czarna eco
Ławka Benavente
johnson-pudrowy-roz-uslugi-tapicerskie
Panel