Czy warto kupić żarówki LED?

Coraz częściej oświetlenie LED pojawia się w naszych domach. Czy to jedynie tzw. zielona moda? Odpowiedź brzmi – nie! Żarówki LED to przede wszystkim oszczędność, a jest to kwestia, która interesuje nas najbardziej. Nikt przecież z nas nie lubi płacić dużych rachunków za prąd. Wybierając żarówkę LED, musimy zastanowić się do jakiego pomieszczenia, będzie wykorzystane – od tego uzależniony jest wybór mocy. Zastanawiasz się, jak przeliczyć tradycyjną żarówkę na taką z modułem LED, aby efekt był taki sam? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Przy wyborze żarówki LED pod uwagę musimy brać nie moc ( W), a jedynie ilość światła, jaką generuje – wyrażona w lumenach. To od tego czynnika zależy, jakie światło zagwarantuje nam dana żarówka. Przykładowo:

25 W – 220 lm ( klasyczna żarówka),

3 W – 220 lm (żarówka LED).

Klasyczna żarówka pracując przez godzinę przy mocy – 25 W pobiera w ciągu godziny 0,025 kWh, natomiast żarówka LED – 3 W pobiera zaledwie 0,03 kWh. Przykład ten ukazuje, jak duże oszczędności przynoszą żarówki LED!

Jakie zalety mają żarówki LED?

Żarówki LED mają wiele korzyści, których efekty można ujrzeć już w pierwszych prognozach za energię. Czy to wszystko, co nam gwarantują? Do ich głównych zalet należą:

 • jak już wyżej wspomniano – niskie zużycie energii,
 • długi czas pracy,
 • żarówki LED nie są źródłem szkodliwych odpadów, jak to jest w przypadku tradycyjnych żarówek,
 • łatwy recykling,
 • żarówki LED, które oferuje nam rynek, mają możliwość sterowania – chodzi o rozjaśnianie, jak i ściemnianie. Ta opcja świetnie się sprawdzi w przedpokoju, jak i w pokoju dziecięcym.

Żarówki LED E14 – postaw na jakość!

Żarówki LED E14 – to jedne z najbardziej poszukiwanych źródeł światła. Dlaczego? Są stosowane w wielu modelach oświetleniowych – pokojowych. Z tego też powodu do naszego sklepu internetowego LOCKER S.C. wprowadzono takie żarówki. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez polską markę Bemko. Każda z nich ma specjalny certyfikat CE, co oznacza, że zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi Nowego Podejścia i Rozporządzenia. W skrócie – są bezpieczne!

Żarówki LED E14 – gdzie można je wykorzystać?

Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawia, że wnętrze ma piękny i wyjątkowy charakter. Nie chodzi tutaj głównie o wybór lamp czy żyrandoli. Ważny jest również wybór żarówki. Ten element musi być dopasowany do konkretnego oświetlenia, jaki mamy w danym pomieszczeniu. Nie wiesz, na jakie się zdecydować – zapoznaj się z naszą ofertą!

W asortymencie sklepu LOCKER S.C. proponujemy szeroki wybór lamp oświetleniowych, jak i żarówek. Jedną z kategorii są żarówki LED E14, które mają najczęściej zastosowanie w domowym oświetleniu nocnym czy kinkietach. Doskonale spełniają funkcję oświetlenia głównego, jak i dodatkowego. W ofercie mamy żarówki, które wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów, co stanowi gwarancję bezpiecznego użytkowania. Do wyboru mamy modele o różnych kształtach, jak i mocy. Barwa może być neutralna lub ciepła – tu wybór zależy tylko do Ciebie! Serdecznie zapraszamy do poznania tej kategorii. W przypadku pytań skontaktuj się z nami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Żarówka LED E14 G45 7.5W Kulka Bemko

  Żarówka LED E14 7.5W 740LM 4000K Kulka Bemko

  5.89 
 • Żarówka LED E14 G45 7.5W Kulka Bemko

  Żarówka LED E14 7.5W 720LM 3000K Kulka Bemko

  5.89 
 • Żarówka LED E14 C37 7.5W Bemko

  Żarówka LED E14 7.5W 740LM 4000K Świeczka Bemko

  5.89 
 • Żarówka LED E14 C37 7.5W Bemko

  Żarówka LED E14 7.5W 720LM 3000K Świeczka Bemko

  5.89