Darmowa dostawa od 199zł !

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na zakupy!

Zarejestruj się, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami przeznaczonymi tylko dla subskrybentów.

Wartościowa dawka informacji czeka na Ciebie!
Zapisując się do newslettera zyskujesz …
1.

Liczne kody rabatowe na produkty.

2.

Informacje o aktualnych promocjach.

3.

Wiadomości o nowościach w naszym sklepie.

Podanie tych danych jest dobrowolne.

W każdej chwili masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

Administratorem Twoich danych jest Locker S.C. z siedzibą w Białymstoku 15-691 przy ul. Generała Franciszka Kleeberga 10, NIP 5423336218, REGON 381780296.

Kontakt do Administratora możliwy jest w jego siedzibie w Białymstoku, przy ul. Generała Franciszka Kleeberga 10 oraz pod adresem e-mail: sklep@locker.com.pl.

Twoje dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wypisanie się z newslettera za pomocą kliknięcia w link znajdujący się w stopce każdego e-maila przesłanego w ramach newslettera lub wysłać maila z prośbą o wypisanie na adres sklep@locker.com.pl.

Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.