Hawa Folding III Pull 25 kg/ tor dł. 2100 mm/ H 1900-2700 mm / prawa aluminium
8978,00 zł
Hawa Folding Concepta III Pull to system okuć do drewnianych frontów rozwierno-przesuwnych, przeznaczony do zabudów z uchwytami meblowymi. Obsługuje fronty o wadze do 25 kg (do 50 kg na parę) i wysokości 1900–2700 mm. Wersja do montażu po prawej stronie, z górnym profilem 2100 mm w wykończeniu naturalnie anodowanym.
Hawa Folding Concepta III Pull to system okuć do drewnianych frontów rozwierno-przesuwnych, przeznaczony do zabudów z uchwytami meblowymi. Obsługuje fronty o wadze do 25 kg (do 50 kg na parę) i wysokości 1900–2700 mm. Wersja do montażu po prawej stronie, z górnym profilem 2100 mm w wykończeniu naturalnie anodowanym.
System umożliwia obrót drzwi o 90° i ich całkowite wsunięcie w zabudowę lub wnękę. Otwieranie odbywa się poprzez pociągnięcie za uchwyt, a po zamknięciu fronty tworzą jednolitą, płaską powierzchnię.
Trzecia generacja zapewnia wyjątkowo płynny i cichy ruch dzięki synchronicznemu mechanizmowi linkowemu. Wysoki poziom wstępnego montażu oraz intuicyjna regulacja znacząco upraszczają instalację i skracają czas montażu.
Najważniejsze cechy:
- do frontów z uchwytami
- obrót i chowanie drzwi (90°)
- płynna i cicha praca
- szybki montaż i łatwa regulacja
- idealny do wysokich zabudów (do 2700 mm)
- pełny dostęp do wnęki po otwarciu
Informacje montażowe
System charakteryzuje się wysokim stopniem wstępnego montażu, co ogranicza czas instalacji oraz ilość wymaganych narzędzi. Regulacja odbywa się poprzez łatwo dostępne punkty, co pozwala na szybkie i precyzyjne ustawienie frontów.
Dla zapewnienia stabilności i prawidłowego działania drzwi zaleca się stosowanie napinaczy frontów (nie wchodzą w skład zestawu).
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2300 × 500 × 300 mm |
| Opcja | dł. toru 2100 mm |
| Wysokość zabudowy | 1900-2700 mm |
| Szerokość drzwi | 440-750 mm |
| Grubość frontu | 18-26 mm |
| Strona wysuwania | na prawą stronę |
| Obciążenie | |
| Kolor | |
| Materiał dominujący | |
| Producent | |
| Produkt zawiera | 1 x 31507 Hawa Folding III Pull 25 kg/ H 1900-2700 mm/ zestaw zawiasów (4szt.) |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji