Hawa Folding III Push 20 kg/ tor dł.2100 mm/ H 1200-2200 mm / prawa aluminium
9712,01 zł
Hawa Folding III Push – to nowoczesny system drzwi składanych chowanych z funkcją Push to Open, przeznaczony do drewnianych frontów rozwierno-przesuwnych. Rozwiązanie dedykowane jest do bezuchwytowych zabudów meblowych, gdzie liczy się minimalistyczny design i wygoda użytkowania.
Hawa Folding Concepta III Push to system okuć do drewnianych frontów rozwierno-przesuwnych z funkcją Push-to-Open, przeznaczony do zabudów bez uchwytów. Mechanizm obsługuje fronty o wadze do 20 kg (do 40 kg na parę) i wysokości 1200–2200 mm. Wersja do montażu po prawej stronie, z górnym profilem 2100 mm w wykończeniu szarym.
System umożliwia obrót drzwi o 90° i ich całkowite wsunięcie w zabudowę. Lekkie naciśnięcie pozwala na ich wysunięcie i zamknięcie w jednej płaszczyźnie, tworząc estetyczną, gładką powierzchnię.
Trzecia generacja zapewnia wyjątkowo płynny i cichy ruch dzięki synchronicznemu mechanizmowi linkowemu. Uproszczony montaż, wysoki poziom wstępnego złożenia oraz intuicyjna regulacja znacząco przyspieszają instalację.
Najważniejsze cechy:
- Push-to-Open – idealne do frontów bez uchwytów
- obrót i chowanie drzwi w zabudowie (90°)
- płynna i cicha praca mechanizmu
- szybki montaż i łatwa regulacja
- możliwość montażu przy ścianie
- wysoka stabilność i pełny dostęp do wnęki po otwarciu
Informacje montażowe
System charakteryzuje się wysokim stopniem wstępnego montażu, co ogranicza czas instalacji oraz ilość wymaganych narzędzi. Regulacja odbywa się poprzez łatwo dostępne punkty, co pozwala na szybkie i precyzyjne ustawienie frontów.
Dla zapewnienia stabilności i prawidłowego działania drzwi zaleca się stosowanie napinaczy frontów (nie wchodzą w skład zestawu).
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2300 × 500 × 300 mm |
| Opcja | dł. toru 2100 mm |
| Wysokość zabudowy | 1200-2200 mm |
| Szerokość drzwi | 440-750 mm |
| Grubość frontu | 18-26 mm |
| Strona wysuwania | na prawą stronę |
| Obciążenie | |
| Kolor | |
| Materiał dominujący | |
| Producent | |
| Produkt zawiera | 1 x 31504 Hawa Folding III Push 20 kg/ H 1200-2200 mm/ zestaw zawiasów (3szt.) |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji