Okucie drzwi drewnianych Hawa Folding II 25 H 1851-2600/ prawe
7575,00 zł
Hawa Folding II to system okuć do drewnianych drzwi dwuskrzydłowych, przeznaczony do frontów rozwierno-przesuwnych z uchwytami meblowymi. Wersja do montażu po prawej stronie. Obsługuje fronty o wadze do 25 kg (do 50 kg na parę) i wysokości 1851–2600 mm. Konstrukcja oparta na niezawodnym mechanizmie nożycowym.
Hawa Folding II to system okuć do drewnianych drzwi dwuskrzydłowych, przeznaczony do frontów rozwierno-przesuwnych z uchwytami meblowymi. Wersja do montażu po prawej stronie. Obsługuje fronty o wadze do 25 kg (do 50 kg na parę) i wysokości 1851–2600 mm. Konstrukcja oparta na niezawodnym mechanizmie nożycowym.
System umożliwia obrót drzwi o 90° i ich wsunięcie w zabudowę lub wnękę, zapewniając oszczędność miejsca i estetyczny efekt płaskiej powierzchni po zamknięciu. Maksymalna szerokość zabudowy wynosi 1400 mm.
Po otwarciu drzwi i schowaniu ich w kieszeni uzyskujemy pełny dostęp do całej szerokości wnęki. To praktyczne i uniwersalne rozwiązanie do kuchni, garderoby, łazienki czy domowego biura.
Najważniejsze cechy:
- do frontów z uchwytami
- obrót i chowanie drzwi (90°)
- mechanizm nożycowy
- oszczędność miejsca i pełny dostęp do wnęki
- do zabudów o szerokości do 1400 mm
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2500 × 150 × 150 mm |
| Wersja | dł. toru 1420 mm (szafa 2-drzwiowa) |
| Wysokość zabudowy | 1851 – 2600 mm |
| Szerokość | 55 mm lub 110 mm (szer. conectora) |
| Głębokość | 73 mm (wymiar nożyc na gł. szafy) |
| Szerokość drzwi | 300-700 mm |
| Grubość frontu | 19-26 mm |
| Strona wysuwania | na prawą stronę |
| Obciążenie | |
| Kolor | |
| Materiał dominujący | |
| Producent | |
| Produkt zawiera | 1 x okucie |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji