Żarówka LED E27 20W A65 2500LM 6500K Bemko
19,69 zł
Żarówka LED o mocy 20W renomowanej marki BEMKO, wyposażona w wysokiej jakości diody LED Samsung. Tradycyjny kształt A65 oraz popularny trzonek E27 sprawiają, że doskonale pasuje do większości opraw oświetleniowych stosowanych w domu i biurze.
Żarówka LED o mocy 20W renomowanej marki BEMKO, wyposażona w wysokiej jakości diody LED Samsung. Tradycyjny kształt A65 oraz popularny trzonek E27 sprawiają, że doskonale pasuje do większości opraw oświetleniowych stosowanych w domu i biurze.
Źródło światła emituje zimne białe światło (6500K, CW), które sprzyja koncentracji i zapewnia jasne, wyraźne oświetlenie. Mleczny klosz gwarantuje równomierne rozproszenie światła bez efektu olśnienia.
Korpus oraz klosz zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Żarówka idealnie nadaje się do codziennego użytku – zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użytkowych.
Produkt jest bezpieczny i ekologiczny:
-
nie zawiera ołowiu ani rtęci
-
nie emituje promieniowania UV ani IR
Żarówka LED E27 20W A65 2300LM 3000K , produkt polskiego producenta BEMKO.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 50 × 50 mm |
| Wysokość | 133 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Temperatura barwowa | |
| Moc | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozsyłu | |
| Współczynnik oddawania kolorów | RA≥80 |
| Żywotność | 25000 H |
| Minimalna liczba cykli włączeń/wyłączeń | 25000 |
| Certyfikaty | CE, EAC |
| Klasa energetyczna | |
| Kształt | |
| Napięcie wejściowe | |
| Materiał dominujący | |
| Zestaw zawiera | Żarówka LED |
| Producent |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji